-
Domů
-
Příslušenství
- Prodlužovací hadice z PVC, DN 42, 3 m
Prodlužovací hadice z PVC, DN 42, 3 m
Příslušenství
Kód:
9.988-088.0
EAN:
4054278302782
Odolnost vůči teplotám do 65 °C. Délka: 3 m. Číst více
9 871,00 CZK
8 158,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR-L 40/20-2 s příslušenstvím
83 986,00 CZK
V externím skladu
Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR-L 40/20-2 s příslušenstvím
83 986,00 CZK
V externím skladu
Odolný vůči teplotám do 65 °C. Délka: 3 m.
| Materiál | EVA |
| Standardní průměr | ID 40 mm |
| Model | Vodivé |
| Připojení na konci příslušenství | Hvězdicová knoflíková lampa |
| Připojení na straně zařízení | Tlačítko s hvězdičkou |
| Barva | Černá |
| Hmotnost včetně obalu | 1.4 kg |
| Rozměry (d x š x v) | 3 m |