-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 120/24-2 Tc Me
Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 120/24-2 Tc Me
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmyPrůmyslový vysavač IVR-L 120/24-2 Tc Me pro vysávání a separaci kapalin a pevných látek. Díky antikoroznímu provedení lze vysávat i korozivní média. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Průmyslový vysavač IVR-L 120/24-2 Tc Me je kompaktní stroj s výklopným podvozkem. Tento vysavač kapalin nabízí antikorozní 120litrovou nádobu pro vysávání velkého množství kapalin a/nebo většinou bezprašných pevných látek, jako jsou například piliny. S košem na piliny (volitelná výbava) se pevné látky snadno oddělí od nasávaných kapalin. Nerezové provedení vysavače IVR-L 120/24-2 Tc Me umožňuje vysávat i korozivní média. Otočná (360°) přípojka hadice na sací hlavě zaručuje maximální volnost pohybu a zabraňuje nepříjemnému zamotávání hadice. Aktuální stav naplnění lze kdykoli pohodlně zkontrolovat na vypouštěcí hadici. Nádoba se vyprazdňuje buď vypouštěcí hadicí, nebo sklápěcím podvozkem. Odolná konstrukce, olejivzdorná kolečka a olejivzdorný kabel zajišťují dlouhou životnost i při každodenním průmyslovém používání. Díky robustní konstrukci je bez problémů možná i přeprava vysokozdvižným vozíkem.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 235 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 120 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 65 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 65 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 66 kg |
| Délka | 740 mm |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 1180 mm |