-
Domů
- Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR 50/15 Sc
Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR 50/15 Sc
Průmyslový vysavač IVR 50/15 Sc pro bezpečné vysávání nebezpečného a hořlavého prachu. Třífázový provoz na střídavý proud. Pro instalaci v nevýbušných prostorech. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Snadná údržba s účinným systémem filtrace prachu třídy M, to jsou hlavní vlastnosti průmyslového vysavače IVR 50/15 Sc. Jeho robustní a servisně přívětivá konstrukce, možnosti přenosného použití a vhodnost pro nepřetržitý třísměnný provoz jej předurčují pro náročné aplikace v nevýbušném průmyslovém prostředí. Se jmenovitým výkonem 1,5 kW a nádobou o objemu 50 l je vysavač ideální pro vysávání menšího množství jemných pilin a hořlavých nebo nebezpečných prachů (OEL ≥ 0,1 mg/m³). Nádobu lze snadno vyprázdnit pomocí ergonomického odstavného vozíku, aniž by bylo nutné demontovat hnací hlavu. Polyethylenový vak s integrovaným uzavíracím mechanismem a hadicí pro vyrovnávání tlaku zajišťuje bezprašné vyprazdňování a bezpečnou likvidaci odsátého odpadu. Omyvatelný, odolný kapsový filtr se svařovanými švy a mechanismus ručního čištění filtru zajišťují vysoký sací výkon za všech okolností, zatímco zvukotěsná pohonná jednotka udržuje nízkou hladinu hluku během provozu.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 58 / 210 l/s / m³/h |
| Vysávání | 200 / 20 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 50 l |
| Power | 1.5 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 63 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.75 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 139 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 157.5 kg |
| Délka | 855 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 1675 mm |