-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVM 60/36 -3
Průmyslový vysavač IVM 60/36 -3
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachTřímotorový, mobilní a odolný průmyslový vysavač střední třídy IVM 60/36-3 pro univerzální použití v průmyslu k vysávání jemných a hrubých nečistot. S hvězdicovým filtrem prachové třídy M. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Mobilní, odolný a s dlouhou životností: náš třímotorový průmyslový vysavač IVM 60/36-3 pro univerzální vysávání jemných i hrubých nečistot v průmyslovém sektoru. Tento spolehlivý stroj pracuje v jednofázovém provozu, přičemž každý ze 3 motorů lze ovládat samostatně. Velký hvězdicový filtr prachové třídy M lze pohodlně, snadno a spolehlivě vyčistit. Čištění filtru prodlužuje jeho životnost a snižuje tak náklady na údržbu. Tělo a nádoba stroje jsou vyrobeny z materiálu Pro odolného proti kyselinám, zatímco kryt byl vyroben z odolné oceli a je vybaven velkými koly pro snadnou přepravu.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 221 / 799 l/s / m³/h |
| Vysávání | 254 / 25.4 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Power | 3.6 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 79 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 68 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 71.8 kg |
| Délka | 1020 mm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 1490 mm |