-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVR-B 20/8
Průmyslový vysavač IVR-B 20/8
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
9.989-417.0
EAN:
4054278695099
Malá, univerzální vestavná jednotka IVR-B 20/8 s nerezovou nádobou a bočním kanálovým dmychadlem. Vhodná pro vysávání zbytků po lisování, hoblin a hrubých nečistot. Číst více
60 203,00 CZK
49 755,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Náhradní díly
Průmyslový vysavač IVR-B 20/8 je ideální pro náročné aplikace v kovoprůmyslu a plastikářství. Díky své extrémně nízké a kompaktní konstrukci je vhodný pro širokou škálu aplikací. Díky výkonnému kazetovému filtru a kvalitní nádobě z nerezové oceli lze bez problémů a bezpečně vysávat hrubé nečistoty, třísky a prach. Robustní ventilátor s bočním kanálem navíc zaručuje nepřetržité použití, např. ve výrobních linkách, zatímco účinný tlumič snižuje provozní hluk na minimum. Má jednoduchou obsluhu, díky níž jsou náklady na údržbu velmi nízké.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 39 / 140 l/s / m³/h |
| Vysávání | 90 / 9 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 20 l |
| Power | 0.8 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 70 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.7 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 32 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 36 kg |
| Délka | 610 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 480 mm |