-
Domů
- Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR-L 40/20-2 s příslušenstvím
Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR-L 40/20-2 s příslušenstvím
Ideální pro použití v kovozpracujícím průmyslu: kompaktní průmyslový vysavač IVR-L 40/20-2 pro vysávání a separaci kapalin a pevných látek, jako jsou piliny. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Průmyslový vysavač IVR-L 40/20-2 se dvěma výjimečně tichými motory dmychadla pro vynikající sací výkon a nízkou provozní hlučnost je působivý Pro vysávání a oddělování malých množství kapalin a pevných látek, jako jsou oleje, chladicí emulze nebo hrubé nečistoty, abrazivní třísky. Díky tomu lze IVR-L 40/20-2 použít pro širokou škálu aplikací, ale je obzvláště vhodný pro použití v kovoprůmyslu. Kompaktní, prostorově úsporná konstrukce a robustní podvozek také usnadňují přepravu vysavače na různá místa. Součástí standardní výbavy je hubice, 3metrová PU hadice, rukojeť DN 50 a 20litrový sítový koš z vysoce kvalitní nerezové oceli (V2A).
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 100 / 360 l/s / m³/h |
| Vysávání | 220 / 22 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 40 l |
| Materiál nádoby | Ocel |
| Power | 2 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.25 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 44 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 44 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 44 kg |
| Délka | 711 mm |
| Šířka | 523 mm |
| Výška | 960 mm |