-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 120/24-2 Tc Me Dp
Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 120/24-2 Tc Me Dp
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmyPrůmyslový vysavač oleje IVR-L 120/24-2 Tc Me Dp s nádobou o objemu 120 l a autonomní bubnovou vývěvou je vhodný pro vysávání a zpětný odběr chladicích a vrtných olejů s pevnými částicemi. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Vysavač oleje IVR-L 120/24-2 Tc Me Dp je kompaktní průmyslový vysavač s vyklápěcím podvozkem a 120litrovou nerezovou nádobou. Tento stroj vysává jak velké množství kapalin, tak převážně bezprašné pevné látky (např. piliny). S košem na piliny (volitelná výbava) se pevné látky snadno oddělí od vysávaných kapalin. Díky nerezovému provedení je průmyslový vysavač IVR-L 120/24-2 Tc Me Dp univerzální. Bez problémů lze vysávat i korozivní média. Otočná (360°) hadicová přípojka na sací hlavě zajišťuje, že se sací hadice nezamotá, a zvyšuje tak flexibilitu. Na vypouštěcí hadici lze kdykoli zkontrolovat aktuální stav náplně. Autonomní sudové čerpadlo umožňuje návrat nasátých kapalin na vysokou výtlačnou úroveň. Odolná konstrukce, olejivzdorná kolečka a olejivzdorný kabel zajišťují dlouhou životnost i při každodenním průmyslovém používání. Navíc je možná i přeprava vysokozdvižným vozíkem.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 235 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 120 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 72 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 72 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 72 kg |
| Délka | 745 mm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 1420 mm |