-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/24-2 Tact² M
Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/24-2 Tact² M
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
1.576-105.0
EAN:
4039784463745
Kompaktní a manévrovatelný průmyslový vysavač s autem. Takt² čištění filtrů. Ideální pro čištění výrobních strojů a prostor se škodlivým prachem třídy prašnosti M. Číst více
72 689,00 CZK
60 074,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Náhradní díly
IVC 60/24-2 Tact² M je kompaktní průmyslový vysavač s velkými koly a brzdovými kolečky. Tento vysoce obratný stroj je optimálně vhodný pro čištění výrobních strojů a výrobních prostor. Kromě toho je tento vysavač schválen pro škodlivé prachy třídy prašnosti M. Automatické vyklepávání filtru TACT² zajišťuje dlouhý a nepřetržitý provoz.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 254 / 25.4 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 73 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.95 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 60 kg |
| Délka | 970 mm |
| Šířka | 690 mm |
| Výška | 995 mm |