-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 100/24-2
Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 100/24-2
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmyIVR-L 100/24-2 - kompaktní průmyslový vysavač s objemem nádoby 100 litrů. Pohodlné vysávání a snadná separace pilin a chladicích maziv. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
IVR-L 100/24-2 je kompaktní průmyslový vysavač od společnosti Kärcher, typ Ringler. Tento vysavač má objem nádoby až 100 l. Kapaliny a pevné látky (např. piliny) lze spolehlivě odsávat a oddělovat od sebe díky optimálnímu koši na piliny. Připojení hadice na sací hlavě je vysoce pohyblivé (otáčení o 360°) a zaručuje maximální flexibilitu a vysávání bez zamotávání hadice. Hladinu naplnění lze kdykoli pohodlně zkontrolovat na vypouštěcí hadici. Oka pro zavěšení na jeřáb usnadňují každodenní manipulaci s plným nákladem. Vysoce kvalitní kolečka z materiálu ABS zaručují maximální mobilitu.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | Kov |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 44 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 44 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 45.5 kg |
| Délka | 640 mm |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 1060 mm |