-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový vysavač kapalin IVR-L 100/24-2 Tc
Průmyslový vysavač kapalin IVR-L 100/24-2 Tc
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmyIVR-L 100/24-2 Tc je základní verzí všech variant IVR-L 100 Tc. Ideální stroj pro vysávání a separaci chladicích maziv a pilin v kovozpracujícím průmyslu. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Kompaktní vysavač IVR-L 100/24-2 Tc je pevný průmyslový vysavač typu Ringler s výklopným podvozkem a sběrnou nádobou o objemu 100 litrů. Tento vysavač se tak dokonale hodí pro vysávání velkého množství kapalin a/nebo pevných látek, jako jsou například piliny (maximálně bezprašné). S košem na piliny (volitelná výbava) se pevné látky pohodlně oddělí od kapalin. Díky připojení hadice na sací hlavě, která je otočná o 360°, se sací hadice při vysávání kolem vysavače nezamotává. Aktuální stav naplnění lze kdykoli zkontrolovat na vypouštěcí hadici. Nádoba se vyprazdňuje buď pomocí vypouštěcí hadice, nebo pomocí vyklápěcího podvozku. Odolná konstrukce, olejivzdorná kolečka a olejivzdorný kabel zajišťují dlouhou životnost - i při každodenním průmyslovém používání. Tato robustní konstrukce navíc umožňuje i přepravu pomocí vysokozdvižného vozíku.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | Kov |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 50 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 50 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 50 kg |
| Délka | 640 mm |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 1060 mm |