-
Domů
- Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR 35/20-2 Sc Me
Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR 35/20-2 Sc Me
Výkonný průmyslový vysavač IVR 35/20-2 Sc Me pro vysávání jemného prachu. Optimálně se hodí pro údržbářský úklid v dílnách a výrobních halách. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Extra nízký a kompaktní základní průmyslový vysavač IVR 35/20-2 Sc Me pro kovozpracující průmysl. Odolná konstrukce a nízká základní plocha vysavače zajišťují dlouhou životnost při každodenním průmyslovém používání. Díky dvěma výkonným obtokovým motorům je tento stroj ideální pro údržbové čištění v dílnách a výrobních halách. Vnitřně umístěný zesílený sáčkový filtr (třída prachu M) s velkou filtrační plochou (1,4 m²) a účinným vyklepáváním filtru, jakož i cyklonový odlučovací systém na vstupu zajišťují bezpečný sběr jemného prachu. Sběrná nádoba z antikorozního materiálu je k vysavači připojena díky praktickému a snadno použitelnému skládacímu mechanismu. Inteligentní hluková izolace kombinuje přijatelný pracovní hluk se silným výkonem. Díky kvalitním kolečkům a malým rozměrům zaujme vysavač IVR 35/20-2 Sc Me svou vynikající mobilitou a maximální flexibilitou.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 100 / 360 l/s / m³/h |
| Vysávání | 220 / 22 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 35 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 2 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 70 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.4 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 53 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 53 kg |
| Délka | 740 mm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 1105 mm |