-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 100/24-2 Me
Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 100/24-2 Me
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmyIVR-L 100/24-2 Me je kompaktní průmyslový vysavač z nerezové oceli. S objemem nádoby 100 l je vhodný pro vysávání korozivních kapalin. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
IVR-L 100/24-2 Me je kompaktní průmyslový vysavač vyrobený z antikorozní nerezové oceli s objemem nádoby 100 l. Vysávat lze kapaliny i hrubší pevné látky, například piliny. Koš na piliny (volitelně) umožňuje pohodlné oddělení pevných látek a kapalin. Díky vysoce kvalitnímu provedení z nerezové oceli je IVR-L 100/24-2 Me všestranným pomocníkem při každodenním tvrdém průmyslovém použití. Bez problémů lze vysávat i korozivní média. Hadicovou přípojku na sací hlavě lze otáčet o 360°. To usnadňuje vysávání kolem vysavače bez zamotání sací hadice. Hladinu náplně lze kontrolovat na vypouštěcí hadici. Vysoce kvalitní kolečka z materiálu ABS zaručují vynikající mobilitu.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 41 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 41 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 41 kg |
| Délka | 640 mm |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 1060 mm |