-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/30 Tact² Lp
Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/30 Tact² Lp
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
1.576-115.0
EAN:
4054278224442
Průmyslový vysavač IVC 60/30 Tact² Longopac. Kompaktní stroj s radiálním sáním pro vysávání suchých materiálů. S filtračním krytem Tact² a systémem pro odstraňování nečistot Longopac. Číst více
128 430,00 CZK
106 140,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Plochý skládaný filtr na suché nečistoty, vhodný pro NT 55/2 Tact², NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
1 653,00 CZK
V externím skladu
Plochý skládaný filtr pro mokré a suché vysávání, vhodný pro NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
4 103,00 CZK
Posl. 3 kusy skladem
Plochý skládaný filtr na suché nečistoty, vhodný pro NT 55/2 Tact², NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
1 653,00 CZK
V externím skladu
Plochý skládaný filtr pro mokré a suché vysávání, vhodný pro NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
4 103,00 CZK
Posl. 3 kusy skladem
Náhradní díly
Úklid výrobních prostor a výrobních strojů je doménou našeho průmyslového vysavače IVC 60/30 Tact² Longopac. Nespotřební radiální měchy i inovativní automatické vyklepávání filtrů Tact² umožňují trvalý provoz tohoto kompaktního stroje, například jako stacionárního odsávacího zařízení ve výrobních a balicích provozech. Suché látky, jako je minerální prach, jsou odstraňovány bezprašně díky systému odstraňování nečistot Longopac.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 68 / 244.8 l/s / m³/h |
| Vysávání | 286 / 28.6 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 3 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 77 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.9 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 100 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 115.2 kg |
| Délka | 970 mm |
| Šířka | 690 mm |
| Výška | 1240 mm |