-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače Ex
- Průmyslový vysavač pevných látek IVC 60/30 Ap M Z22
Průmyslový vysavač pevných látek IVC 60/30 Ap M Z22
Průmyslové vysavače Ex
Kód:
1.576-106.0
EAN:
4039784463752
Kompaktní průmyslový vysavač s nekonzumovatelným radiálním výtlakem pro trvalé použití (např. ve výrobě). Pro jemný prach třídy M, zónu 22 ATEX a pro hygienicky náročné prostory. Číst více
156 822,00 CZK
129 605,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Náhradní díly
IVC 60/30 Ap M Z22 je kompaktní průmyslový vysavač s neucpávajícím radiálním výtlakem pro nepřetržitý provoz a rozhraním pro všechny běžné ovládací prvky stroje. Spolehlivý průmyslový vysavač je předurčen k použití ve výrobních prostorách a k čištění výrobních strojů v zóně ATEX 22. Je vhodný také do prostor se škodlivým prachem třídy prašnosti M a do prostor s přísnými hygienickými předpisy.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 53.3 / 192 l/s / m³/h |
| Vysávání | 250 / 25 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 3 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 77 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.9 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 95 kg |
| Délka | 970 mm |
| Šířka | 690 mm |
| Výška | 1240 mm |