-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 120/24-2 Tc
Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 120/24-2 Tc
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmyIVR-L 120/24-2 Tc je základní verzí IVR-L 120 Tc a je ideální pro vysávání a odlučování chladicích maziv a pilin v kovozpracujícím průmyslu. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Kompaktní průmyslový vysavač IVR-L 120/24-2 Tc se optimálně hodí k odlučování chladicích maziv a pilin. Odolná konstrukce, olejivzdorná kolečka a olejivzdorná šňůra činí z tohoto vysavače dlouhotrvajícího pomocníka Pro každodenní průmyslovou práci. Stroj se prezentuje výklopným podvozkem a velkorysou 120litrovou nádobou - ideální pro velké množství kapalin a/nebo maximálně bezprašné látky, jako jsou například piliny. S košem na piliny (volitelné příslušenství) jsou pevné látky odděleny od kapalin. Připojení sací hlavy otočné o 360° zajišťuje mimořádně flexibilní práci bez nepříjemného zamotávání hadice. Hladinu náplně lze kdykoli pohodlně zkontrolovat na vypouštěcí hadici. Vyprazdňování je možné dvěma způsoby: Buď pomocí vypouštěcí hadice, nebo pomocí sklápěcího podvozku. Bez problémů je možná i přeprava vysokozdvižným vozíkem.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 235 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 120 l |
| Materiál nádoby | Kov |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 66 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 66 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 67 kg |
| Délka | 740 mm |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 1180 mm |