-
Domů
- Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 65/12-1 Tc
Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 65/12-1 Tc
Průmyslový vysavač IVR-L 65/12-1 Tc je kompaktní základní stroj s naklápěcím podvozkem pro vysávání kapalin a/nebo pilin v kovozpracujícím průmyslu. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Průmyslový vysavač Kärcher IVR-L 65/12-1 Tc je vhodný k vysávání a oddělování chladicích kapalin, emulzí maziv, vody nebo oleje s pevnými částicemi (např. kovovými pilinami). Vysáté piliny se shromažďují v koši na piliny, zatímco kapalina se vrací do oběhu vyprazdňovací hadicí. Alternativně je možné vyprazdňování také pomocí vyklápěcího podvozku. Aktuální stav naplnění lze kdykoli zkontrolovat na vypouštěcí hadici. Sání se provádí pomocí 360° otočné přípojky sací hadice na sací hlavě. Nečistoty v okolí vysavače tak lze pohodlně vysávat bez zamotání hadice. Integrované mechanické vypínání pro naplnění chrání vysavač před přeplněním. S výkonem 1,2 kW je IVR-L 65/12-1 Tc základním strojem pro vysávání kapalin a/nebo pilin.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 59 / 212.4 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 65 l |
| Materiál nádoby | Kov |
| Power | 1.2 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.25 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 40 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 40 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 41 kg |
| Délka | 742 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1100 mm |