-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače Ex
- Průmyslový vysavač IVM 60/30 M Z22
Průmyslový vysavač IVM 60/30 M Z22
Průmyslové vysavače ExMobilní průmyslový vysavač IVM 60/30 M Z22 střední třídy s radiálním výtlakem pro univerzální použití v průmyslu je vhodný do zóny 22 ATEX a certifikovaný podle 2014/34/EU. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Vyvinutý speciálně pro odstraňování jemného, škodlivého a výbušného prachu: náš průmyslový vysavač střední třídy IVM 60/30 M Z22 přesvědčí svou radiální výpustí s dlouhou životností a třífázovým provozem pro nepřetržité průmyslové použití, v případě potřeby i 24 hodin denně. Tento odolný stroj s masivním ocelovým krytem a antikorozním krytem a nádobou Pro odolnou proti kyselinám je vybaven hvězdicovým filtrem prachové třídy M a splňuje také požadavky pro práci v zóně ATEX 22. K tomu je tento vysavač certifikován podle 2014/34/EU. Velká kola zaručují maximální mobilitu, zatímco spolehlivé ruční vyklepávání filtru pomocí převodovky prodlužuje životnost filtru, a tím snižuje náklady na údržbu.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 68 / 244.8 l/s / m³/h |
| Vysávání | 286 / 28.6 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Power | 3 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 79 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 102 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 105.5 kg |
| Délka | 1040 mm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 1840 mm |