-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/30 Tact²
Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/30 Tact²
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
1.576-101.0
EAN:
4039784463707
Kompaktní průmyslový vysavač pro čištění výrobních prostor a výrobních strojů. Díky radiálnímu výtlaku bez opotřebení je vhodný i pro trvalé použití. Číst více
127 835,00 CZK
105 649,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Plochý skládaný filtr na suché nečistoty, vhodný pro NT 55/2 Tact², NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
1 653,00 CZK
V externím skladu
Plochý skládaný filtr na suché nečistoty, vhodný pro NT 55/2 Tact², NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
1 653,00 CZK
V externím skladu
Náhradní díly
Kompaktní průmyslový vysavač IVC 60/30 Tact² je nejvhodnější pro čištění výrobních prostor a výrobních strojů. Díky radiálnímu výtlaku bez opotřebení jej lze používat v nepřetržitém provozu a lze jej použít například jako stacionární odsávací zařízení ve výrobních nebo balicích prostorech.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 68 / 244.8 l/s / m³/h |
| Vysávání | 286 / 28.6 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 3 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 77 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.9 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 95 kg |
| Délka | 970 mm |
| Šířka | 690 mm |
| Výška | 1240 mm |