-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 100/24-2 Tc Me
Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 100/24-2 Tc Me
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmyPrůmyslový vysavač IVR-L 100/24-2 Tc Me z nerezové oceli je vhodný pro vysávání a separaci kapalin a pevných látek - včetně korozivních médií. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
IVR-L 100/24-2 Tc Me je kompaktní a mimořádně odolný průmyslový vysavač. Kola a síťový kabel jsou odolné vůči olejům, takže tento stroj s dlouhou životností se dokonale hodí pro náročné každodenní průmyslové použití. Přeprava je možná i vysokozdvižným vozíkem. Vysavač nabízí 100litrovou nádobu z nerezové oceli s vyklápěcím podvozkem, díky čemuž se dokonale hodí pro vysávání velkého množství kapalin a/nebo převážně bezprašných pevných látek, jako jsou například piliny. Ty lze oddělit od kapalin pomocí koše na piliny (volitelná výbava). Díky konstrukci z nerezové oceli je průmyslový vysavač IVR-L 100/24-2 Tc Me všestranně použitelný. Bez problémů lze vysávat i korozivní média. Otočná (360°) přípojka hadice na sací hlavě zaručuje maximální flexibilitu a vysávání bez zamotávání hadice. Během vysávání lze na vypouštěcí hadici kdykoli zkontrolovat aktuální stav náplně. Nádoba se vyprazdňuje buď pomocí vypouštěcí hadice, nebo pomocí vyklápěcího podvozku.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 58.8 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 59 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 59 kg |
| Délka | 640 mm |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 1060 mm |