-
Domů
- Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 40/12-1
Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 40/12-1
IVR-L 40/12-1 je nejmenší průmyslový vysavač řady IVR-L. Je vhodný zejména pro vysávání kapalin a/nebo pilin v kovozpracujícím průmyslu. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
S výkonem motoru 1,2 kW je IVR-L 40/12-1 základním strojem pro vstup do světa odsávání kapalin a/nebo pilin. IVR-L 40/12-1 je nejmenším odsavačem kapalin z řady IVR-L. Tento vysoce kvalitní vysavač je ideální pro vysávání a separaci malých množství kapalin a pevných látek. Například chladicí kapaliny, mazací emulze, vodu nebo olej s kovovými pilinami. Piliny se shromažďují v koši na piliny. Vysátá kapalina se vrací do oběhu pomocí vyprazdňovací hadice. V případě potřeby lze vyprazdňování provádět také pomocí vyklápěcího podvozku. Aktuální stav naplnění lze kdykoli pohodlně zkontrolovat na vypouštěcí hadici. Připojení sací hadice otočné o 360° na sací hlavě umožňuje pohodlné sání ve všech směrech, aniž by se sací hadice zauzlovala. Integrované mechanické vypnutí pro naplnění chrání vysavač před přeplněním.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 59 / 212.4 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 40 l |
| Materiál nádoby | Kov |
| Power | 1.2 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.25 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 33 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 34 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 34 kg |
| Délka | 711 mm |
| Šířka | 523 mm |
| Výška | 960 mm |