-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/30 Ap
Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/30 Ap
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
1.576-107.0
EAN:
4039784539310
Kompaktní průmyslový vysavač IVC 60/30 Ap je ideální pro čištění výrobních prostor a výrobních strojů. Díky radiálnímu výtlaku bez opotřebení je vhodný i pro nepřetržitý provoz. Číst více
111 931,00 CZK
92 505,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Náhradní díly
Kompaktní průmyslový vysavač IVC 60/30 Ap je ideální pro čištění výrobních prostor a výrobních strojů. Díky nerozbitnému radiálnímu výtlaku je tento stroj vhodný pro použití v nepřetržitém provozu, a proto jej lze ideálně použít i jako stacionární odsávací zařízení u výrobních nebo balicích strojů. Ruční holení filtru mnohonásobně prodlužuje jeho životnost.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 68 / 244.8 l/s / m³/h |
| Vysávání | 286 / 28.6 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 3 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 77 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.9 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 88 kg |
| Délka | 970 mm |
| Šířka | 690 mm |
| Výška | 1240 mm |