-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 100/24-2 Tc Me Dp
Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 100/24-2 Tc Me Dp
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmyDíky objemu nádoby 100 l a samostatnému bubnovému čerpadlu se IVR-L 100/24-2 Tc Me Dp ideálně hodí pro vysávání, separaci a recirkulaci kapalin s pevnými částicemi, jako jsou kovové piliny. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
IVR-L 100/24-2 Tc Me Dp je kompaktní průmyslový vysavač se sklopným podvozkem. Tento vysoce kvalitní vysavač nabízí 100litrovou nádobu z nerezové oceli a umožňuje vysávání velkého množství kapalin a/nebo převážně bezprašných pevných látek, jako jsou například piliny. Pevné látky lze oddělit od kapalin pomocí koše na piliny (volitelné příslušenství). Díky nerezovému provedení je průmyslový vysavač IVR-L 100/24-2 Tc Me Dp všestranně použitelný. Bez problémů lze vysávat i korozivní média. Díky připojení hadice na sací hlavici otočné o 360° odstraníte nečistoty v okolí vysavače, aniž byste sací hadici zamotali. Vypouštěcí hadici lze použít ke kontrole aktuálního stavu náplně. Autonomní sudové čerpadlo umožňuje vracet vysáté kapaliny do vysoké výtlačné hladiny. Odolná konstrukce, olejivzdorná kolečka a olejivzdorný kabel zajišťují dlouhou životnost - i při každodenním náročném průmyslovém použití. Tato odolná konstrukce navíc umožňuje i přepravu vysokozdvižným vozíkem.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 56 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 56 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 56 kg |
| Délka | 740 mm |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 1180 mm |