-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVR-B 30/15
Průmyslový vysavač IVR-B 30/15
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
9.989-416.0
EAN:
4054278695105
Malá, výkonná vestavná jednotka IVR-B 30/15 s nádobou z nerezové oceli a vývěvou. Všestranné použití. Ideální pro zbytky po lisování, hobliny nebo hrubý prach. Číst více
75 067,00 CZK
62 039,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Náhradní díly
IVR-B 30/15 je nízký a kompaktní průmyslový vysavač, který je ideální pro použití v kovozpracujícím a plastikářském průmyslu. Vysoce kvalitní nádoba z nerezové oceli odolá i těm nejnáročnějším podmínkám. Zbytky po lisování, hobliny a prach lze spolehlivě vysát pomocí kazetového filtru. Tento vysavač se velmi snadno obsluhuje a je mimořádně nenáročný na údržbu. Nepřetržité použití je bezproblémové (např. ve výrobních linkách). Účinný tlumič hluku snižuje hlasitost na příjemné minimum.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 58 / 210 l/s / m³/h |
| Vysávání | 200 / 20 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 30 l |
| Power | 1.5 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 77 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 52 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 52 kg |
| Délka | 810 mm |
| Šířka | 575 mm |
| Výška | 520 mm |