-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/24-2 Tact² Lp
Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/24-2 Tact² Lp
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
1.576-114.0
EAN:
4039784707580
Pro bezprašnou likvidaci suchých materiálů, jako je minerální prach: kompaktní průmyslový vysavač IVC 60/24-2 Tact² Longopac s inovativním automatickým vyklepáváním filtru Tact². Číst více
75 215,00 CZK
62 161,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Plochý skládaný filtr na suché nečistoty, vhodný pro NT 55/2 Tact², NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
1 653,00 CZK
V externím skladu
Plochý skládaný filtr pro mokré a suché vysávání, vhodný pro NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
4 103,00 CZK
Posl. 3 kusy skladem
Plochý skládaný filtr na suché nečistoty, vhodný pro NT 55/2 Tact², NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
1 653,00 CZK
V externím skladu
Plochý skládaný filtr pro mokré a suché vysávání, vhodný pro NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
4 103,00 CZK
Posl. 3 kusy skladem
Náhradní díly
Kompaktní průmyslový vysavač IVC 60/24-2 Tact² Longopac® je ideální pro čištění výrobních prostor a zařízení. Díky velkým kolům s brzdami se vysavač IVC 60/24-2 Tact² Longopac snadno přemisťuje, takže se dokonale hodí pro mobilní použití ve výrobních prostorách. Automatický systém čištění filtrů TACT² zaručuje dlouhou dobu provozu bez přerušení.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 254 / 25.4 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 73 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.95 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 66 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 78 kg |
| Délka | 950 mm |
| Šířka | 690 mm |
| Výška | 1170 mm |