-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVM 60/30
Průmyslový vysavač IVM 60/30
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachOdolný průmyslový vysavač střední třídy IVM 60/30 s radiálním výtlakem s dlouhou životností a velkým hvězdicovým filtrem prachové třídy M. Vhodný pro odstraňování jemných i hrubých materiálů. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Třífázová radiální vývěva s dlouhou životností, velký hvězdicový filtr prachové třídy M a pohodlné ruční holení filtru převodem patří k nejdůležitějším vlastnostem našeho průmyslového vysavače střední třídy IVM 60/30. Zvenčí tento robustní stroj přesvědčí masivním ocelovým krytem, antikorozním tělesem a nádobou Pro, jakož i velkými koly pro snadnou přepravu a bezpečnou mobilitu. Tento vysavač lze téměř univerzálně používat v průmyslovém prostředí k odstraňování jemných i hrubých materiálů - v případě potřeby i ve třísměnném provozu.
Vysavač je k dispozici také ve třísměnném provozu.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 68 / 244.8 l/s / m³/h |
| Vysávání | 286 / 28.6 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 3 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 79 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 99 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 103.6 kg |
| Délka | 1030 mm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 1650 mm |