-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/12-1 Tact Ec
Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/12-1 Tact Ec
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
1.576-102.0
EAN:
4039784463714
Kompaktní průmyslový vysavač s automatickým vyklepáváním filtru a neopotřebovávajícím se EC motorem pro trvalé použití. Ideální pro jemný prach ve výrobním prostředí - také jako stacionární odsávací zařízení. Číst více
87 404,00 CZK
72 235,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Plochý skládaný filtr na suché nečistoty, vhodný pro NT 55/2 Tact², NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
1 653,00 CZK
V externím skladu
Plochý skládaný filtr na suché nečistoty, vhodný pro NT 55/2 Tact², NT 65/2 Tact², NT 75/2 Tact² Me
1 653,00 CZK
V externím skladu
Náhradní díly
IVC 60/12-1 Tact EC je kompaktní průmyslový vysavač, který je optimálně vhodný pro čištění výrobních prostor a výrobních strojů. Díky motoru EC, který nepodléhá opotřebení, je ideálním kandidátem pro trvalé použití v náročných podmínkách. Vysavač je vybaven automatickým vyklepáváním filtru, je ideální pro jemný prach a lze jej bez problémů používat jako stacionární odsávací zařízení ve spojení s výrobními nebo balicími stroji.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 62.5 / 225 l/s / m³/h |
| Vysávání | 244 / 24.4 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 1.2 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 74 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.95 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 59 kg |
| Délka | 970 mm |
| Šířka | 690 mm |
| Výška | 995 mm |