-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače Ex
- Průmyslový vysavač IVM 40/12-1 M Z22
Průmyslový vysavač IVM 40/12-1 M Z22
Průmyslové vysavače ExMobilní průmyslový vysavač střední třídy, vybavený hvězdicovým filtrem třídy prachu M a turbínou EC, pro vysávání jemných a hrubých pevných látek v zóně ATEX 22. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Průmyslový vysavač IVM 40/12-1 M Z22 v nevýbušném provedení střední třídy je vhodný pro univerzální vysávání malých až středních množství jemných a hrubých pevných látek v průmyslovém prostředí - ideální také pro použití v prostorách s přísnými hygienickými požadavky a v zóně ATEX 22. Spolehlivý, odolný, kompaktní a mobilní stroj pracuje v jednofázovém provozu, je vybaven turbínou EC a používá se všude tam, kde je třeba dodržovat zvláštní bezpečnostní opatření. Díky velkým kolům se snadno přepravuje všude tam, kde je potřeba. Díky inovativnímu systému čištění filtru Pull and Clean lze hvězdicový fitler třídy prašnosti M snadno a pohodlně čistit během provozu.
Sběrná nádrž a filtrační nádrž jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli odolné proti kyselinám, zatímco podvozek je vyroben z odolné oceli.
Podvozek je vyroben z odolné oceli.
| Typ proudu | 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 49.4 / 178 l/s / m³/h |
| Vysávání | 239 / 23.9 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 40 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 1 x 1.2 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 73 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.6 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 50 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 50 kg |
| Délka | 645 mm |
| Šířka | 655 mm |
| Výška | 1140 mm |