-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/24-2 Ap
Průmyslový vysavač na pevné látky IVC 60/24-2 Ap
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
1.576-104.0
EAN:
4039784463738
Kompaktní a obratný průmyslový vysavač základní úrovně. S poloautomatickým vyklepáváním filtrů, velkými koly a brzdovými kolečky. Ideální pro čištění výrobních strojů a ploch. Číst více
57 972,00 CZK
47 911,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Náhradní díly
IVC 60/24-2 Ap je kompaktní průmyslový vysavač s velkými koly a brzdovými kolečky. Tento agilní základní stroj je snadno ovladatelný a je určen k čištění výrobních strojů a ploch. Poloautomatické vyklepávání filtru zajišťuje dlouhou životnost filtru.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 254 / 25.4 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 73 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.95 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 59 kg |
| Délka | 970 mm |
| Šířka | 690 mm |
| Výška | 995 mm |