-
Domů
-
Příslušenství
- Prodlužovací hadice EVA el. DN 40
Prodlužovací hadice EVA el. DN 40
Příslušenství
Kód:
9.988-089.0
EAN:
4054278293103
5 m dlouhá elektricky vodivá hadice s DN 40. Vhodná pro teploty do 65 °C. Délka: 5 m. Číst více
10 673,00 CZK
8 821,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
5 m dlouhá elektricky vodivá hadice s DN 40. Vhodná pro teploty do 65 °C. Délka: 5 m.
| Materiál | EVA |
| Standardní průměr | ID 40 mm |
| Model | Vodivé |
| Připojení na konci příslušenství | Hvězdicová knoflíková lampa |
| Připojení na straně zařízení | Tlačítko s hvězdičkou |
| Barva | Černá |
| Hmotnost včetně obalu | 2.1 kg |
| Rozměry (d x š x v) | 5 m |