-
Domů
-
Příslušenství
- Hadice EVA DN70, 5 m
Hadice EVA DN70, 5 m
Příslušenství
Kód:
9.989-624.0
EAN:
4054278686103
Elektricky vodivá hadice z EVA, DN 70. Teplotně odolná do 65 °C. Délka: 5 m. Číst více
19 682,00 CZK
16 266,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Elektricky vodivá hadice EVA, DN 70. Teplotně odolná do 65 °C. Délka: 5 m.
| Materiál | EVA |
| Standardní průměr | ID 70 mm |
| Model | Vodivé |
| Připojení na konci příslušenství | Hvězdicová knoflíková lampa |
| Připojení na straně zařízení | Tlačítko s hvězdičkou |
| Barva | Černá |
| Hmotnost včetně obalu | 5.7 kg |
| Rozměry (d x š x v) | 5 m |