-
Domů
- Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR 40/30 Sc
Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR 40/30 Sc
Kompaktní průmyslový vysavač IVR 40/30 Sc: ideální pro jemný a hořlavý prach ve výrobních prostorách a na výrobních strojích bez rizika výbuchu. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Průmyslový vysavač IVR 40/30 Sc určený pro instalaci v nevýbušných prostorách má radiální výtlak, který se neopotřebovává, a proto se dokonale hodí pro trvalé použití ve výrobě. Spolehlivé vysávání jemného i hořlavého prachu zajišťuje uvnitř namontovaný zesílený sáčkový filtr (třída prachu M) s velkou filtrační plochou (1,75 m²) a účinným filtračním krytem, jakož i cyklonový systém separace na vstupu. Sběrná nádoba je vybavena pohodlně ovladatelným skládacím mechanismem. Díky integrovanému tlumiči hluku lze snížit pracovní hluk na minimum. Odolná konstrukce slibuje dlouhou životnost - i pro náročné průmyslové použití.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 88 / 315 l/s / m³/h |
| Vysávání | 260 / 26 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 40 l |
| Materiál nádoby | Kov |
| Power | 3 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 62 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.75 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 123 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 123 kg |
| Délka | 855 mm |
| Šířka | 715 mm |
| Výška | 1530 mm |