-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVS 100/75 M
Průmyslový vysavač IVS 100/75 M
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachNáš nejvýkonnější průmyslový vysavač v super třídě s certifikací třídy prašnosti M: IVS 100/75 M s radiálním výtlakem 7,5 kW pro největší množství škodlivého prachu. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
IVS 100/75 M je nejvyšší model ve třídě superprůmyslových vysavačů s certifikací třídy prašnosti M. Je vybaven mimořádně výkonnými komponenty, jako je radiální výtlak o výkonu 7,5 kW, a bezpečně si poradí i s největším množstvím škodlivého jemného prachu. Největší třífázový motor v této třídě pracuje velmi efektivně (IE2) a je vybaven funkcí pozvolného rozběhu, která účinně zvládá prudké nárůsty výkonu Pro spouštění. Kromě toho je tento stroj vyvinut pro trvalé mobilní i stacionární použití a je vybaven 100litrovou nerezovou nádobou a skládacím mechanismem a velkým hvězdicovým filtrem se 16 záhyby. Filtrační systém se čistí ručním horizontálním holením. Mezitím speciální převodovka pro cílený přenos síly zajišťuje srovnatelné výsledky čištění za všech okolností a nezávisle na použité síle. Příslušenství lze Pro přepravu bezpečně uložit na stroji, zatímco dálkové ovládání (není součástí standardní výbavy) dále doplňuje rozmanitou výbavu stroje IVS 100/75 M.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 536 l/s / m³/h |
| Vysávání | 290 / 29 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 7.5 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 73 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 165 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 177 kg |
| Délka | 1202 mm |
| Šířka | 686 mm |
| Výška | 1465 mm |