IVS 100/55 M Z22
Průmyslové vysavače ExIVS 100/55 M Z22 je průmyslový vysavač třídy Super s výkonným 5,5 kW radiálním výtlakem pro bezpečné vysávání velkého množství prachu i s nebezpečím výbuchu, třída prachu M. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Pro bezpečné vysávání velkého množství škodlivého prachu s certifikací třídy prašnosti M a navíc schválenou pro použití v zóně Ex 22: náš průmyslový vysavač do výbušného prostředí super třídy IVS 100/55 M Z22 s výkonnou radiální vývěvou o výkonu 5,5 kW. Tento maximálně účinný stroj (IE2) je vhodný pro trvalé stacionární i mobilní použití a díky integrovanému softstartéru jej lze provozovat i na běžných průmyslových zásuvkách s 16ampérovým jističem. Horizontální holení filtru zajišťuje optimální čištění za všech okolností velkého hvězdicového filtru certifikovaného pro třídu prachu M. Cílený přenos výkonu mezitím zajišťuje dobré výsledky čištění bez ohledu na sílu vyvíjenou uživatelem. Také vyprazdňovací mechanismus 100litrové nádoby z nerezové oceli usnadňuje manipulaci se strojem. Promyšlenou koncepci stroje doplňují četné možnosti ukládání příslušenství.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 138 / 500 l/s / m³/h |
| Vysávání | 240 / 24 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 5.5 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 77 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 157 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 168.5 kg |
| Délka | 1202 mm |
| Šířka | 686 mm |
| Výška | 1500 mm |