-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVS 100/55 Lp
Průmyslový vysavač IVS 100/55 Lp
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachNáš průmyslový vysavač Super IVS 100/55 Lp s likvidačním systémem Longopac®, radiálním výtlakem 5,5 kW a horizontálním filtračním krytem dokáže spolehlivě vysát i velké množství nečistot. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Integrovaný držák odpadních sáčků Longopac® je jen jednou ze standardních funkcí našeho průmyslového vysavače Super IVS 100/55 Lp. Tento systém umožňuje téměř bezprašnou likvidaci velkého množství stavebního odpadu, suti a minerálního prachu, které tento vysavač snadno zachytí. Tento výkon je založen především na radiálním výtlaku o výkonu 5,5 kW, velkém 16násobném hvězdicovém filtru s testem prachové třídy M a také na spolehlivém třífázovém motoru s vysokou účinností (IE2). I přes tento vysoký výkon lze vysavač snadno provozovat v běžné 16ampérové průmyslové zásuvce a používat jej nepřetržitě. Filtrační kryt je vodorovný a je vybaven převodovkou, která umožňuje cílený přenos výkonu. Filtr je proto vždy vyčištěn se stejnými vynikajícími výsledky bez ohledu na to, jak velký je výkon uživatele. Příslušenství lze uložit přímo na stroji a v případě potřeby je k dispozici volitelné dálkové ovládání (není součástí standardní výbavy), které umožňuje zapnout a vypnout vysavač ze vzdálenosti až 30 metrů.
| Typ proudu | 3 / 400 / 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 138 / 500 l/s / m³/h |
| Vysávání | 240 / 24 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 5.5 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 77 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 158 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 170.6 kg |
| Délka | 1202 mm |
| Šířka | 771 mm |
| Výška | 1470 mm |