-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVR 100/60 Ef
Průmyslový vysavač IVR 100/60 Ef
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachMobilní průmyslový vysavač IVR 100/60 Ef je vhodný pro vysávání velkého množství písku a abraziva, stejně jako jemných třísek a prachu. Ideální pro nepřetržitý provoz v náročných průmyslových aplikacích. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Robustní a na údržbu nenáročný průmyslový vysavač IVR 100/60 Ef torque je působivý v náročných průmyslových aplikacích a je vybaven filtračním systémem třídy prachu L pro bezpečné vysávání jemných a hrubých třísek a prachu, písku nebo abraziv. Jeho odolný omyvatelný kapsový filtr a čištění filtru pomocí mechanismu ručního oklepu zajišťují trvale vysoký sací výkon. Výkonné, energeticky úsporné dmychadlo s vysokým výtlakem (IE2) zajišťuje maximální sací výkon, zatímco motor s nízkými nároky na údržbu o výkonu 6 kW je navržen speciálně pro nepřetržitý provoz. Pro větší pohodlí při vyprazdňování průmyslového vysavače, který lze použít pro stacionární nebo mobilní aplikace, je k dispozici vypouštěcí klapka, kterou lze použít s vysokozdvižným vozíkem bez nutnosti demontáže hnací hlavy. Další uživatelsky přívětivou vlastností je nízká provozní hlučnost. Odpad ze sání lze také vyprázdnit ručně v místě vyprazdňování podle potřeb zákazníka.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 175 / 630 l/s / m³/h |
| Vysávání | 260 / 26 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Power | 6 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 65 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.75 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 250 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 250 kg |
| Délka | 1670 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 1840 mm |