-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVS 100/40
Průmyslový vysavač IVS 100/40
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachZákladní model našich průmyslových vysavačů Super Class: IVS 100/40 s radiálním výtlakem 4 kW, hvězdicovým filtrem s prachovou třídou M a horizontálním filtračním krytem s mechanickou převodovkou. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Horizontální oklopení filtru s mechanickou převodovkou je jednou z nejvýraznějších vlastností našeho průmyslového vysavače třídy Super IVS 100/40 s třífázovým motorem a radiálním výtlakem 4 kW. Tato integrovaná mechanická převodovka se stará o cílený přenos síly a zajišťuje tak trvale dobré výsledky čištění bez ohledu na sílu, kterou vyvíjí uživatel. Tento dávkovaný přenos výkonu navíc pomáhá prodloužit životnost velkého hvězdicového filtru. Nerezová nádoba o objemu 100 l pojme velké množství pevných látek a její pohodlný mechanismus usnadňuje uživateli vyprazdňování. Příslušenství lze bezpečně uložit přímo na stroji.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 138 / 500 l/s / m³/h |
| Vysávání | 175 / 17.5 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 4.2 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 75 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 130 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 142.8 kg |
| Délka | 1202 mm |
| Šířka | 771 mm |
| Výška | 1470 mm |