-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVS 100/75 Lp
Průmyslový vysavač IVS 100/75 Lp
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach7,5 kW průmyslový vysavač super třídy IVS 100/75 Lp vybavený alternativním systémem likvidace odpadu Longopac. Perfektně se hodí pro vysávání i velkého množství těžkého stavebního odpadu. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Ideální pro vysávání pevných látek, jako je velké množství stavebního odpadu a minerálního prachu (i s dlouhou hadicí): průmyslový vysavač Super IVS 100/75 Lp s integrovaným držákem odpadních sáčků Longopac. Tento chytrý systém nejenže umožňuje bezprašnou likvidaci prachu, ale navíc nevyžaduje žádnou samostatnou sběrnou nádobu. Tento vysavač, poháněný výkonným třífázovým motorem (IE2) s jemným rozběhem, má radiální výtlak o výkonu 7,5 kW a také velký hvězdicový filtr s testem prachové třídy M a je vhodný i pro nepřetržitý provoz. Filtr se čistí pomocí horizontálního filtračního krytu s komfortním převodem pro cílený přenos výkonu. Výsledek čištění tak zůstává trvale dobrý, i když uživatel vynakládá malou sílu. Příslušenství lze uložit přímo na stroji, takže je během přepravy v bezpečí a neztratí se. Dálkové ovládání, které lze zakoupit samostatně, navíc umožňuje zapnutí a vypnutí stroje na dálku (do 30 m).
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 536 l/s / m³/h |
| Vysávání | 305 / 30.5 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 7.5 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 73 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 173 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 187.8 kg |
| Délka | 1202 mm |
| Šířka | 686 mm |
| Výška | 1465 mm |