-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVS 100/55 M
Průmyslový vysavač IVS 100/55 M
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachPrůmyslový vysavač Super IVS 100/55 M pro bezpečné odstraňování velmi velkého množství škodlivého jemného prachu. S certifikátem třídy prašnosti M a radiálním výtlakem 5,5 kW. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Pro mobilní i stacionární nepřetržité použití je náš průmyslový vysavač třídy super IVS 100/55 M vhodný zejména pro vysávání velmi velkého množství škodlivého jemného prachu. Tento certifikovaný vysavač s prachovou třídou M a úsporným provozem (IE2) přesvědčí také svým výkonným třífázovým motorem a silným 5,5 kW radiálním výtlakem. Díky šetrnému rozběhu je bez problémů možný i provoz na běžné průmyslové zásuvce 16 A. Maximální mobilitu zajišťují také různé možnosti uložení příslušenství. Velký hvězdicový filtr se 16 záhyby šetří místo a spolehlivě se čistí pomocí horizontální lišty. Převodovka zároveň zaručuje optimální výsledek čištění - nezávisle na vynaložené síle, a proto je pro uživatele velmi pohodlná. Sklápěcí mechanismus 100l nerezové nádoby usnadňuje její vyprazdňování. Komfortní ovládání stroje IVS 100/55 M podtrhuje také alternativní dálkové ovládání pro zapnutí a vypnutí stroje ze vzdálenosti až 30 metrů.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 138 / 500 l/s / m³/h |
| Vysávání | 240 / 24 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 5.5 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 77 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 148 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 148 kg |
| Délka | 1202 mm |
| Šířka | 686 mm |
| Výška | 1465 mm |