-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVS 100/40 Lp
Průmyslový vysavač IVS 100/40 Lp
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachPrůmyslový vysavač super třídy IVS 100/40 Lp s radiálním výtlakem 4 kW pro nepřetržitý provoz. Integrovaný systém Longopac umožňuje téměř bezprašnou likvidaci vysátých nečistot. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Nejmenší model v naší řadě průmyslových vysavačů super třídy se systémem likvidace odpadu Longopac: IVS 100/40 Lp pro vysávání pevných látek, jako je velké množství stavebního odpadu a minerálního prachu. Vysáté hmoty se dopravují přímo do sáčků Longopac, které se pak téměř bezprašně likvidují. Filtrační systém s velkým 16násobným kompaktním hvězdicovým filtrem se důkladně čistí pomocí horizontální hubice. Speciální převodovka zajišťuje vždy konstantní výsledek čištění bez ohledu na sílu, kterou uživatel působí. Díky spolehlivému a úspornému (IE2) třífázovému motoru a výkonné radiální vývěvě o výkonu 4 kW je vysavač vybaven i pro náročné úkoly v nepřetržitém provozu. Příslušenství lze bezpečně uložit Pro přepravu a dálkové ovládání (není součástí standardní výbavy) dále zvyšuje rozmanitost vybavení tohoto základního modelu.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 61.1 / 220 l/s / m³/h |
| Vysávání | 175 / 17.5 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 4.2 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 75 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 155 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 167.6 kg |
| Délka | 1202 mm |
| Šířka | 686 mm |
| Výška | 1465 mm |