-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVS 100/40 M
Průmyslový vysavač IVS 100/40 M
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachCertifikát třídy prachu M: průmyslový vysavač Super IVS 100/40 M pro bezpečné vysávání velmi velkého množství škodlivého jemného prachu. S radiálním zařízením o výkonu 4 kW a třífázovým motorem. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Už základní model této řady našich superprůmyslových vysavačů s certifikátem třídy prašnosti M boduje přesvědčivým výkonem a vynikající výbavou. Model IVS 100/40 M je tak vybaven úsporným třífázovým motorem (IE2) s jemným náběhem pro zachycení výkonových špiček Pro rozběh stroje a také výkonným radiálním převodem o výkonu 4,0 kW. Velký hvězdicový filtr si suverénně poradí s velkým množstvím jemného a škodlivého prachu, přičemž čištění filtračního systému pomocí horizontální filtrační svorky je pro uživatele velmi snadné. O to se stará integrovaná převodovka pro cílený přenos výkonu. Výsledek čištění proto nezávisí na tom, zda uživatel vynaloží příliš velkou nebo malou sílu. Výhodou jsou také četné možnosti uložení příslušenství. Díky tomu je vždy bezpečně uloženo na stroji během pracovního dne i při přepravě. IVS 100/40 M je dimenzován na nepřetržitý provoz, což potvrzuje 100litrová nerezová nádoba s pohodlným skládacím mechanismem. Širokou nabídku výbavy doplňuje alternativní dálkové ovládání.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 138 / 500 l/s / m³/h |
| Vysávání | 175 / 17.5 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 4.2 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 75 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 142 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 159.5 kg |
| Délka | 1202 mm |
| Šířka | 686 mm |
| Výška | 1465 mm |