-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVR 100/30 Ef
Průmyslový vysavač IVR 100/30 Ef
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachIVR 100/30 Ef je robustní průmyslový vysavač. Pro mobilní i stacionární vysávání pevných látek - od jemných třísek a nebezpečného prachu až po písek a brusivo. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Mobilní průmyslový vysavač IVR 100/30 Ef torque je speciálně navržen s ohledem na výkon, robustnost a uživatelskou přívětivost tak, aby splňoval nejnáročnější průmyslové požadavky. Díky navařeným nástavcům pro vysokozdvižný vozík, jeřábovým madlům, vyprazdňovací klapce a ergonomickému vypínacímu vozíku jsou k dispozici různé možnosti pohodlného vyprazdňování 100litrové nádoby bez nutnosti demontáže hnací hlavy. To znamená, že lze rychle a snadno zlikvidovat velké množství pevných látek, jako jsou jemné, hrubé a nebezpečné třísky a prach (OEL ≥ 0,1 mg/m³), písek nebo abraziva z pískování. Filtrační systém třídy prašnosti M s odolným omyvatelným sáčkovým filtrem a ručním čištěním filtru zajišťuje bezpečné vysávání s trvale vysokým sacím výkonem za všech okolností. Ten zajišťuje výkonné, energeticky úsporné dmychadlo s odsáváním (IE2) a motor s přímým pohonem a nízkými nároky na údržbu o jmenovitém výkonu 3 kW, který byl navíc navržen pro nepřetržitý provoz.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 88 / 315 l/s / m³/h |
| Vysávání | 260 / 26 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Power | 3 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 62 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.75 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 172 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 176 kg |
| Délka | 950 mm |
| Šířka | 715 mm |
| Výška | 1985 mm |