-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVR 100/40-Pp Sc
Průmyslový vysavač IVR 100/40-Pp Sc
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
9.978-763.0
EAN:
4054278002064
IVR 100/40-Pp Sc: průmyslový vysavač poháněný stlačeným vzduchem pro vysávání prachu nebo pastovitých materiálů na velké vzdálenosti. S kapsovým filtrem. Číst více
224 157,00 CZK
185 254,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Náhradní díly
Průmyslový vysavač IVR 100/40-Pp Sc s vícestupňovým pohonem stlačeným vzduchem vytváří extrémně vysoký podtlak. Díky tomu lze prach a dokonce i pastovité látky dopravovat na delší vzdálenosti. Pneumatický vysavač je vybaven vysoce účinným sáčkovým filtrem, který spolehlivě filtruje i jemný prach. Kapesní filtr je k dispozici v provedení s plochou 1,75 m². Polyethylenový sáček a hadice s vyrovnáváním tlaku zajišťují, že při vyprazdňování vzniká minimum prachu.
| Proudění vzduchu | 95 / 341 l/s / m³/h |
| Vysávání | 500 / 50 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Power | 4 kW |
| Typ vysávání | Pneumatické |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 80 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.75 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 101 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 104 kg |
| Délka | 915 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 1620 mm |