-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVR 100/75-Pp Sc
Průmyslový vysavač IVR 100/75-Pp Sc
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
9.978-764.0
EAN:
4054278002057
IVR 100/75-Pp Sc je průmyslový vysavač s vícestupňovým pohonem stlačeným vzduchem. Prach nebo pastovité látky lze s výkonným vysavačem snadno přenášet na velké vzdálenosti. Číst více
274 994,00 CZK
227 268,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Náhradní díly
IVR 100/75-Pp Sc je průmyslový vysavač, který pracuje s vícestupňovým pohonem na stlačený vzduch. Vysoký podtlak zajišťuje přesun prachu a pastovitých látek na velké vzdálenosti. Vysoce výkonný sáčkový filtr je ideální i pro jemné prachové částice a je k dispozici v rozměru 1,75 m². Průmyslový vysavač má objem 100 litrů, nízkou prašnost vyprazdňování díky polyethylenovému sáčku a hadici s vyrovnáváním tlaku.
| Proudění vzduchu | 203 / 732 l/s / m³/h |
| Vysávání | 500 / 50 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Power | 7.5 kW |
| Typ vysávání | Pneumatické |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 80 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.75 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 107 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 110 kg |
| Délka | 915 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 1583 mm |