-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVR 100/75-Pp Ef
Průmyslový vysavač IVR 100/75-Pp Ef
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
Kód:
9.978-765.0
EAN:
4054278002040
IVR 100/75-Pp Ef vysavač na šedou litinu a písek: průmyslový vysavač s pohonem na stlačený vzduch. Díky vypouštěcí klapce může pneumatický vysavač likvidovat těžká média v podlahových dopravnících nebo kontejnerech. Číst více
319 738,00 CZK
264 246,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Náhradní díly
Průmyslový vysavač IVR 100/75-Pp Ef je vysavač z šedé litiny a písku se sáčkovým filtrem. Stroj má ručně ovládanou vyprazdňovací klapku, která ušetří náročnou práci s vyprazdňováním těžkých médií do podlahových dopravníků nebo kontejnerů. Podvozek lze navíc zvedat vysokozdvižným vozíkem a přepravovat jeřábem. Model IVR 100/75-Pp Ef byl speciálně vyvinut pro vysávání těžkých médií, jako je písek, šedá litina nebo abrazivo pro pískování, a používá se například ve slévárnách.
| Proudění vzduchu | 203 / 732 l/s / m³/h |
| Vysávání | 500 / 50 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Power | 7.5 kW |
| Typ vysávání | Pneumatické |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 55 – 80 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.75 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 123 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 146 kg |
| Délka | 972 mm |
| Šířka | 714 mm |
| Výška | 1629 mm |