-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače Ex
- Průmyslový vysavač IVS 100/75 M Z22
Průmyslový vysavač IVS 100/75 M Z22
Průmyslové vysavače ExŠpičkový průmyslový vysavač IVS 100/75 M Z22 s výkonem 7,5 kW je vybaven nejvýkonnější radiální vývěvou v naší nabídce. Nevýbušný stroj pro zónu 22 pro třídu prachu M. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Nejvyšší model naší prémiové řady průmyslových vysavačů v nevýbušném provedení: IVS 100/75 M Z22 přesvědčí širokou škálou použití, nejvyšší úrovní bezpečnosti a vynikajícími výkonnostními vlastnostmi. Vysavač je vhodný pro mobilní i stacionární použití, je vybaven radiálním výtlakem IE2 o výkonu 7,5 kW a snadným spuštěním, které zabraňuje nežádoucímu kolísání výkonu při startu stroje. Je vhodný pro vysávání velmi velkého množství jemného prachu, který je nebezpečný pro zdraví a potenciálně výbušný, je schválen pro použití v zóně 22 a certifikován pro třídu prašnosti M. Čištění filtru zajišťuje vždy optimální sací výkon, zatímco 100litrová nerezová nádoba s výklopným mechanismem je zodpovědná za dlouhé pracovní intervaly a snadnou likvidaci. K dispozici jsou různé možnosti uložení příslušenství, aby bylo bezpečné při přepravě a neztratilo se při provozu. Použité radiální vybavení vykazuje velmi vysokou životnost. Vyjímatelná nádoba na nečistoty s otočnými kolečky umožňuje snadnou přepravu nečistot. Vestavěný cyklonový odlučovač oddělí největší množství prachu již na vstupu do vysavače, čímž výrazně prodlužuje životnost filtru. Filtr s velmi velkou filtrační plochou a vysokým filtračním výkonem (testovaný materiál třídy M) zajišťuje dlouhé pracovní intervaly bez přerušení. Drobné příslušenství nebo nářadí lze pohodlně uložit na odkládací ploše nad motorem. Pokud je třeba vysavač převézt na jiné místo použití,lze na tuto plochu uložit síťový kabel. Manuální vnější holení filtru zajišťuje dlouhé pracovní intervaly a dlouhou životnost filtru.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 536 l/s / m³/h |
| Vysávání | 290 / 29 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 7.5 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Hladina akustického tlaku | 73 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 180 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 191.5 kg |
| Délka | 1202 mm |
| Šířka | 686 mm |
| Výška | 1495 mm |