-
Domů
-
Příslušenství
- Hadice EVA DN70, 3 m
Hadice EVA DN70, 3 m
Příslušenství
Kód:
9.989-613.0
EAN:
4054278686080
Elektricky vodivá hadice z EVA, DN 70. Teplotně odolná do 65 °C. Délka: 3 m. Číst více
14 925,00 CZK
12 335,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Elektricky vodivá hadice EVA, DN 70. Teplotně odolná do 65 °C. Délka: 3 m.
| Materiál | EVA |
| Standardní průměr | ID 70 mm |
| Model | Vodivé |
| Připojení na konci příslušenství | Hvězdicová knoflíková lampa |
| Připojení na straně zařízení | Tlačítko s hvězdičkou |
| Barva | Černá |
| Hmotnost včetně obalu | 4.4 kg |
| Rozměry (d x š x v) | 3 m |