-
Domů
-
Příslušenství
- Hadice EVA DN70, 15 m, bez přípojky
Hadice EVA DN70, 15 m, bez přípojky
Příslušenství
Kód:
9.989-632.0
EAN:
4054278686561
Hadice z EVA bez přípojky, DN 70. Elektricky vodivá a teplotně odolná do 65 °C. Délka: 15 m. Číst více
28 987,00 CZK
23 956,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
EVA hadice bez přípojky, DN 70. Elektricky vodivá a teplotně odolná do 65 °C. Délka: 15 m.
| Materiál | EVA |
| Standardní průměr | ID 70 mm |
| Model | Vodivé |
| Připojení na konci příslušenství | Hvězdicová knoflíková lampa |
| Připojení na straně zařízení | Tlačítko s hvězdičkou |
| Barva | Černá |
| Hmotnost včetně obalu | 12.7 kg |
| Rozměry (d x š x v) | 15 m |