-
Domů
-
Home & Garden
-
Zavlažovací systémy
-
Hadice
- Sada hadic s držákem, 15 m
Příslušenství pro
Sada hadic s držákem - ideální pro použití jako přívodní hadice k vysokotlakému čističi. Hadicová sada se skládá z držáku hadice, 15 m hadice PrimoFlex® (1/2"), postřikovače, přípojky na kohoutek G1 s redukcí G3/4, univerzální hadicové spojky a také univerzální hadicové spojky se systémem Aqua Stop. Zahradní hadice z produktové řady Kärcher pro zavlažování jsou extrémně flexibilní, robustní a odolné proti zlomení. Dlouhá životnost a snadná manipulace pro prvotřídní péči o zahradu.
| Průměr | 1/2″ |
| Délka hadice | 15 m |
| Velikost závitu | G1 |
| Barva | Žlutý |
| Hmotnost | 2 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 2.1 kg |
| Délka | 260 mm |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 110 mm |
| -- | Pro připojování těchto výrobků k síti pitné vody je třeba respektovat požadavky normy EN 1717. V případě potřeby si vyžádejte informace od specializované sanitární firmy. |