-
Domů
-
Příslušenství
- Sací trubka z nerezové oceli, průměr 35, 505 mm, 1 kus
Sací trubka z nerezové oceli, průměr 35, 505 mm, 1 kus
Příslušenství
Kód:
6.902-154.0
EAN:
4039784512498
Sací trubice z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli v DN 35 a délce 505 mm pro mokré a suché vysavače Kärcher. Číst více
1 118,00 CZK
924,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
0,5 m dlouhá sací trubka z nerezové oceli (průměr 35) pro mokré a suché vysavače. Ideální pro časté mokré vysávání a pro vysávání korozivních součástí.
| Standardní průměr | ID 35 |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Materiál | nerezová ocel |
| Délka | 505 mm |
| Barva | Silver |
| Hmotnost | 0.3 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.3 kg |
| Délka | 505 mm |
| Šířka | 37 mm |
| Výška | 37 mm |