-
Domů
-
Příslušenství
- Sací lišta, 1200 mm, ve tvaru V
Sací lišta, 1200 mm, ve tvaru V
PříslušenstvíSací lišta ve tvaru V o délce 1200 mm, speciálně vyvinutá pro pračku typu B 250. Sací stěrka vyrobená z průhledného polyuretanu odolného proti olejům se speciálními vlastnostmi. Číst více
Příslušenství
Tato 1200 mm dlouhá sací tyč ve tvaru V s přizpůsobeným sacím otvorem může zvýšit kvalitu sání naší pračky B 250 a zároveň snížit riziko ucpání. Je vybavena snadno vyměnitelnými a 4x opakovaně použitelnými drážkovanými sacími stěrkami z průhledného, olejivzdorného a vysoce odolného polyuretanu a výborně klouže po všech běžných podlahách, dokonce i se spárami. Sací lišta se přesně nastavuje pomocí integrované vodováhy a opěrná kolečka zaručují vždy optimální vzdálenost od podlahy. Stálý přítlak udržují přídavná závaží, která jsou součástí standardní výbavy.
| Délka | 1200 mm |
| Počet zařízení | 1 Kus(y) |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Transparentní |
| Tvar | Ve tvaru písmene V |
| Hmotnost včetně obalu | 7.4 kg |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 273 mm |
| Výška | 125 mm |